Menu
Inncempro
  • Home
  • Producten
    • SwissPearl®
    • FibreCem
    • Houtvezelcement
    • Isoleren
    • Keramisch
  • Nieuws
  • Projecten
  • Team
  • Bestekservice
  • Contact
Close Menu
Bouw Compleet Hardenberg
maart 8 2017

Bouw Compleet Hardenberg

Inncempro Nieuws

Bezoek onze stand!

Op 11, 12 en 13 oktober 2016 vindt Bouw Compleet plaats in Evenementenhal Hardenberg. Drie dagen lang wordt u geïnformeerd en geïnspireerd door ruim 250 gerenommeerde bouw gerelateerde bedrijven. Ook Inncempro neemt wederom deel aan deze beurs.

Wij staan in hal 4 stand 402.
Bezoek onze stand en wij informeren u graag over onze producten en de mooie projecten die wij de afgelopen jaren hebben opgeleverd.

PEFC Certificering!
Graag willen wij u erop attenderen dat onze houtvezelcement uitvoeringen, de kantplanken voorzien van 10mm en 14mm Inncempro basis als dekplaat en de Inncempro vloerluiken type VL20 en type VL22, PEFC gecertificeerd zijn.

Vraag hier gratis uw e-ticket aan! – Bouw Compleet

Inncempro© Kantplanken ‘Geïsoleerde kantplank met PEFC’

Related Posts

Nieuws

Mall of Switzerland

Nieuws

Hoofdkantoor voor Tagus Gas

De winnende formule voor Swisspearl® vezelcement panelen

Nieuws

De winnende formule voor Swisspearl® vezelcement panelen

Inncempro

Contact


Bezoekadres:

Lansinkesweg 4, 7553 AE Hengelo
Postadres:
Postbus 960, 7550 AZ Hengelo
Nederland
Tel: +31(0)74 2501394
Email: info@inncempro.nl

De Nr.1 in esthetische en constructieve producten

Inncempro biedt u de keuze uit vezelcement, houtvezelcement, keramiek en polystyreen hardschuim. Het assortiment bestaat uit vlakke platen, golfplaten, keramische geveltegels en isolatie materialen bestaande uit kantplanken en vloerluiken. Vanwege de ruime toepassingsgebieden van de producten vindt u bij ons de oplossing die u zoekt op het gebied van esthetica, constructie en duurzaamheid.

Volg ons op

Copyright All Rights Reserved © 2017 |  Broninformatie fotografie: projecten Swisspearl® | Privacy verklaring